Czyste powietrze, ponieważ
Panasonic dba o Twój komfort

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które spełnią Państwa potrzeby. Korzystamy  z urządzeń, które w połączeniu z niezawodnością i efektywnością systemów klimatyzacji czynią naszą ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników oraz nabytym podczas pracy i szkoleń umiejętnościom mają Państwo pewność, że zainstalowane przez nas urządzenia klimatyzacyjne będą  najlepszą inwestycją, na jaką tylko moglibyśmy postawić.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dystrybutorami najwyższej jakości klimatyzatorów i urządzeń wentylacyjnych, jesteśmy w stanie zapewnić, że oferowane przez nas systemy klimatyzacji spełniać będą oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniając komfortową pracę, niskie zużycie energii oraz wyjątkową użyteczność. Wyselekcjonowane przez nas pieczołowicie klimatyzatory polecane są przez ekspertów z branży, a ich wysokie walory użytkowe potwierdzają recenzje użytkowników.

Indywidualne porady w doborze sprzętu  

Jesteśmy elastyczni i wszechstronni. Chętnie doradzimy, które rozwiązanie sprawdzać się będzie najlepiej u Państwa, uwzględniając ograniczenia związane z usytuowaniem instalacji wentylacyjnych wewnątrz budynku. Po dokonaniu przez Państwa wyboru odpowiednich produktów, dokonamy sprzedaży i zamontujemy wszystkie urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta – tak, aby zapewnić maksymalnie długą bezawaryjność i żywotność klimatyzacji.

 

Poza doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań klimatyzacyjnych, specjalizujemy się w montażu klimatyzacji oraz systemów wentylacyjnych. Swoją działalność ogniskujemy na obszarze aglomeracji śląskiej, świadcząc kompleksowe usługi na terenie Rybnika, Gliwic, Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Jastrzębia Zdroju, Żor a także innych miast wchodzących w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów prywatnych oraz biznesowych, będąc otwartymi na długofalową współpracę z podmiotami z branży budowlanej.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dokłada wszelkich starań, aby dobrać najlepsze rozwiązania dla małych i dużych przestrzeni.

Biuro:
Mickiewicza 23,
42-600 Tarnowskie Góry

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK