O firmie

Firma Kamil Paruzel świadczy szerokie spektrum usług z zakresu instalatorstwa grzewczego oraz odnawialnych źródeł energii. Montujemy także klimatyzatory oraz wentylatory i rekuperatory.

INSTALACJE MAŁE I DUŻE

U podstaw działania naszej firmy leży ponad 10-letnie doświadczenie w branży instalatorskiej. Przez ten czas pracowaliśmy m.in. w Niemczech, gdzie poznaliśmy tamtejsze standardy technologiczne, ale obecnie praktykujemy prace instalatorskie w granicach Polski. Wykonujemy zlecenia zarówno w obiektach prywatnych typu domu lub mieszkania, jak i obiektach firmowych, także przemysłowych.

Jesteśmy zespołem fachowców, który cały czas podnosi swoje kwalifikacje w wykonywanym zawodzie. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług instalatorskich, a także autoryzacje od producentów urządzeń grzewczych i klimatyzatorów. Przed podjęciem prac dokonujemy wszelkich niezbędnych przygotowań, takich jak oględziny czy wycena, którą oferujemy naszym klientom bezpłatnie.

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Od początku istnienia stawiamy na wysoką jakość wykonywanych prac. Dlatego przykładamy dużą wagę do materiałów, których używamy w trakcie remontów. Cenimy sobie pracę z towarami od takich hurtowni jak De Dietrich, Daikin, Panasonic. Jednakże masz jakiekolwiek wątpliwości związane z potrzebnymi materiałami czy zakresem prac, który były wskazany w Twoim przypadku – nie bój się pytać. Rozwiejemy wszystkie Twoje niepewności.

Swoje usługi świadczymy na terenie województwa opolskiego i śląskiego. W ramach naszych usług oferujemy projekt instalacji, montaż, serwis, a także samą sprzedaż urządzeń. Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że wykonamy je z myślą o wszystkich twoich potrzebach i preferencjach. Przed podjęciem wszelkich ostatecznych decyzji możesz liczyć na niezbędne porady oraz wsparcie merytoryczne z naszej strony.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Biuro:
Mickiewicza 23,
42-600 Tarnowskie Góry

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu analizy ruchu na stronie, funkcji społecznościowych oraz narzędzi marketingowych. Kontynuując używanie strony uznamy za zgodę.OK